OrCam MyEye

OrCam MyEye - kamera s hlasovým výstupem OrCam MyEye představuje opravdu revoluční zařízení, určené primárně pro uživatele těžce slabozraké či se zbytky zraku, jehož možností však mohou využít i uživatelé zcela nevidomí. Miniaturní a lehká kamera s umělou inteligencí a hlasovým výstupem, kterou si připevníte na rámeček brýlí, umí okamžitě nahlas číst text z libovolného povrchu nebo jednoduše rozpoznávat bankovky či obličeje osob.

Základní vlastnosti

Jednoduché ovládání
Stačí jen ukázat – zařízení rozpoznává jednoduchá gesta rukou – nebo poklepat či přejet prstem po boční straně zařízení. Intuitivní a rychlé – ideální k použití v práci a ve škole, doma i na cestách.
Čtení textu
Přečte libovolný tištěný i digitální text – noviny, knihy, časopisy, jídelní lístky, názvy zboží v obchodě atd. Texty zvládne číst i z displeje mobilního telefonu či počítače. Číst lze i na vzdálenost několika metrů – například uliční a orientační cedule či názvy obchodů.
Rozpoznávání bankovek
Bankovku stačí několik vteřin podržet před kamerou a ihned se dozvíte její hodnotu. Rozpoznává české koruny i euro.
Rozpoznávání obličejů
V reálném čase umí rozpoznat obličeje osob v okolí a ohlásit jejich přítomnost. Ke známým osobám si můžete přiřadit jména.
Rozpoznávání předmětů
Podobně jako obličeje osob můžete zařízení naučit rozpoznávat předměty, které často používáte či kupujete.
Rozpoznávání barev
Pokud ukážete a přidržíte prst na určitém místě či předmětu, obratem se dozvíte jeho barvu.
Datum a čas
Jednoduchým gestem si můžete kdykoliv nechat oznámit aktuální čas a datum.

Technické parametry

  • Hmotnost pouze 22,5 gramů.
  • Rozměry 76×21×14,9 milimetrů.
  • Magnetické připevnění na rámeček brýlí.
  • Poslech pomocí vestavěného HD minireproduktoru.
  • Dotykový panel pro jednoduché ovládání.
  • Standardní microUSB konektor pro dobíjení.
  • Automatické aktualizace softwaru přes WiFi připojení.
Součástí standardní dodávky je kromě samotného zařízení OrCam MyEye a uživatelské příručky v černotisku rovněž ochranné pouzdro a bezpečnostní šňůrka, základní brýlový rámeček s připravenou úchytkou, další 3 úchytky pro použití na vlastních brýlích, síťový napaječ a USB kabel pro dobíjení s magnetickými koncovkami.

prodejní cena

131040

Související produkt

předchozí produkt - Digitální čtecí zařízení s hlasovým výstupem (přenosná verze) seznam produktů - Čtecí přístroje pro nevidomé a slabozraké následující produkt - OrCam Read
Logo GALOP

Řehořova 14, 130 00 Praha 3
Telefon: 222 718 996 nebo 222 720 747
E-mail: galop@galop.cz


Všechny uvedené ceny jsou v Kč včetně DPH. Změny cen i technických dat vyhrazeny. Návštěvy a předvedení pomůcek je nutno předem telefonicky dohodnout. Kompletní a aktuální verzi katalogu najdete vždy na http://www.galop.cz/katalog.

Vytištěno: 13.4.2024

Katalog duben 2024 © GALOP, s.r.o. Konec stránky.