OrCam Read

Kamera s hlasovým výstupem OrCam Read OrCam Read je novým zařízením od firmy OrCam, určeným primárně pro lehce až středně slabozraké uživatele. Je vhodné také pro všechny, kdo trpí poruchou čtení nebo například zrakovou únavou. V kompaktním a snadno přenosném těle o velikosti müsli tyčinky, nabízí pokročilé rozpoznání obrazu, které bylo použito v revoluční pomůcce OrCam MyEye. Spolu s laserovým naváděním se jedná o velmi inovativní pomůcku, která může pomoci se čtení v každodenním životě mnoha uživatelů.

Základní vlastnosti

Kompaktní velikost
Malá velikost spolu s nízkou hmotností dělají z OrCam Read opravdu univerzálního společníka ať už jste doma, ve škole nebo kdekoliv jinde.
Velká fyzická tlačítka
Čtyři hmatná a dobře rozlišitelná tlačítka zajišťují jasné a snadné ovládání, které zvládne opravdu každý.
Laserové navádění
S pomocí laserového navádění vždy přesně vyberete text, který chcete přečíst. O vše ostatní se již postará Orcam Read.
Čtení textu
Přečte libovolný tištěný i digitální text – noviny, knihy, časopisy, jídelní lístky, názvy zboží v obchodě atd. Texty zvládne číst i z displeje mobilního telefonu či počítače. Číst lze i na vzdálenost několika metrů – například uliční a orientační cedule či názvy obchodů. To vše zcela offline.

Technické parametry

  • Hmotnost pouze 44 gramů.
  • Rozměry 122×25×13 milimetrů.
  • Výdrž baterie až 4 hodiny aktivního používání.
  • Poslech pomocí vestavěného reproduktoru nebo drátových či bezdrátových sluchátek.
  • Fyzická tlačítka pro snadné ovládání.
  • USB-C konektor pro dobíjení.
  • Automatické aktualizace softwaru přes WiFi připojení.
Součástí standardní dodávky je kromě samotného zařízení OrCam Read a uživatelské příručky v černotisku rovněž ochranné pouzdro, bezpečnostní šňůrka, základní drátová sluchátka, síťový napaječ a USB kabel pro dobíjení.

prodejní cena

57996

Související produkt

předchozí produkt - OrCam MyEye seznam produktů - Čtecí přístroje pro nevidomé a slabozraké následující produkt - Digitální zápisník pro nevidomé s hlasovým výstupem
Logo GALOP

Řehořova 14, 130 00 Praha 3
Telefon: 222 718 996 nebo 222 720 747
E-mail: galop@galop.cz


Všechny uvedené ceny jsou v Kč včetně DPH. Změny cen i technických dat vyhrazeny. Návštěvy a předvedení pomůcek je nutno předem telefonicky dohodnout. Kompletní a aktuální verzi katalogu najdete vždy na http://www.galop.cz/katalog.

Vytištěno: 23.5.2024

Katalog květen 2024 © GALOP, s.r.o. Konec stránky.