MAGic 11

Pro běžnou práci i testování v ukázkovém režimu doporučujeme používat aktuální verzi programu MAGic, níže uvedenou starší verzi programu prosím instalujte pouze tehdy, pokud z technických či licenčních důvodů aktuální verzi nemůžete používat.

Instalace pro 32bitová Windows:

  1. Instalace českého Hlasového výstupu HLAS pro rozhraní SAPI4 (máte-li licenci a není-li již nainstalován; volitelné – doporučeno)
  2. Instalace českého hlasového výstupu RealSpeak Solo Direct ZUZANA (volitelné – doporučeno)
  3. Základní instalace českého MAGicu 11.0.4369.13 (32bitů)
  4. Instalace dalších hlasů/jazyků (volitelné, stažení z Internetu, anglicky)

Instalace pro 64bitová Windows:

  1. Instalace českého hlasového výstupu RealSpeak Solo Direct ZUZANA (volitelné – doporučeno)
  2. Základní instalace českého MAGicu 11.0.4370.13 (64bitů)
  3. Instalace dalších hlasů/jazyků (volitelné, stažení z Internetu, anglicky)

[instalace starší verze programu]

Dokumentace:

MAGic lze po instalaci spustit klávesovou zkratkou Ctrl+Alt+M nebo standardním způsobem pomocí ikon na Ploše či v Nabídce Start. V prostředí aplikace je možné u většiny ovládacích prvků vyvolat kontextovou nápovědu klávesovou zkratkou SHIFT+F1. Další podrobné informace jsou též dostupné v systému on-line nápovědy, do kterého vstoupíte z menu Nápověda, Témata nápovědy.

Upozornění: Součástí instalace MAGicu 11 je též Hlasový výstup HLAS pro JAWS/MAGic, který je licencován samostatně. V rámci ukázkové verze MAGicu pracuje HLAS bez nutnosti aktivace, pro provoz s plnou verzí MAGicu je nutné HLAS samostatně aktivovat – bližší informace najdete v popisu Hlasového výstupu HLAS pro rozhraní SAPI4.