Ozvučené mobilní telefony - produkty pro slabozraké

Základem naší nabídky mobilních telefonů pro zrakově postižené jsou telefony klasické konstrukce s fyzickými tlačítky bez dotykových displejů. Zvolit můžete mezi osvědčenou variantou, dodávanou již dlouhou řadu let, a moderním řešením BlindShell Classic, vyvinutým speciálně pro zrakově postižené, jež bylo uvedeno na trh v říjnu 2018 a od února 2020 je též k dispozici v jednodušší verzi LITE.

Pro zkušenější uživatele, preferující chytré telefony s dotykovým displejem, pak máme v nabídce rovněž individuálně nakonfigurované telefony iPhone. Dotykové ovládání má i novinka v nabídce – model BlindShell Touch – jehož obsluha je však stále velmi jednoduchá a intuitivní a může tak představovat zajímavý kompromis mezi „klasickými“ a „chytrými“ telefony.

Pro podrobné informace zvolte prosím konkrétní model:

předchozí skupina - Zápisníky s hlasovým či hmatovým výstupem seznam skupin následující skupina - Braillské zobrazovače a hmatová grafika
Logo GALOP

Řehořova 14, 130 00 Praha 3
Telefon: 222 718 996 nebo 222 720 747
E-mail: galop@galop.cz


Všechny uvedené ceny jsou v Kč včetně DPH. Změny cen i technických dat vyhrazeny. Návštěvy a předvedení pomůcek je nutno předem telefonicky dohodnout. Kompletní a aktuální verzi katalogu najdete vždy na http://www.galop.cz/katalog.

Vytištěno: 21.10.2020

Katalog říjen 2020 © GALOP, s.r.o. Konec stránky.