Přehrávač Beletrik

Logo Beletrik

Přehrávač Beletrik je hlasovou čtečkou elektronických knih a jiných digitálních textů, pracující na ozvučených mobilních telefonech Nokia s operačním systémem Symbian Series 60 3rd Edition.

Přímo z mobilního telefonu s aktivním internetovým připojením je možné pomocí Beletriku jednoduchým formulářem vyhledat požadovanou knihu, časopis či jiný text v databázích všech knihoven a středisek, zapojených do projektu Beletrik, a je-li uživatel registrován v knihovně, nabízející daný text, tj. má danou knihovnou přiděleno své uživatelské jméno a heslo, může si vyhledaný text rovnou do mobilního telefonu stáhnout a okamžitě začít číst.

V programu jsou nyní dostupné texty z Knihovny digitálních dokumentů, Digitální knihovny zrakově postižených Mathilda a dále několik desítek knih, zpřístupněných volně na Internetu Městskou knihovnou v Praze; celkem bezmála 48 tisíc knih a 10 tisíc vydání několika desítek časopisů různých žánrů.

Produkt již není v nabídce a nelze jej zakoupit.

samostatně neprodejné

Aplikace Přehrávač Beletrik je k dispozici ZDARMA pro uživatele ozvučených mobilních telefonů, zakoupených u firmy GALOP.

Související produkt

Logo GALOP

Řehořova 14, 130 00 Praha 3
Telefon: 222 718 996 nebo 222 720 747
E-mail: galop@galop.cz


Všechny uvedené ceny jsou v Kč včetně DPH. Změny cen i technických dat vyhrazeny. Návštěvy a předvedení pomůcek je nutno předem telefonicky dohodnout. Kompletní a aktuální verzi katalogu najdete vždy na http://www.galop.cz/katalog.

Vytištěno: 25.9.2021

Katalog září 2021 © GALOP, s.r.o. Konec stránky.