Opal

Kapesní kamerová lupa OPAL

OPAL je přenosná kapesní kamerová lupa, jež vám umožňuje třikrát až šestkrát zvětšit tištěný text. OPAL byl navržen se zvláštní pozorností k praktickým potřebám osob s makulární degenerací, glaukomem, pigmentovou retinitidou, kataraktou a dalšími onemocněními, jež způsobují zrakové postižení.

OPAL je snadno ovladatelný, a to i pro osoby, jež nejsou zvyklé pracovat s technologicky pokročilými kompenzačními pomůckami. Přístroj zapnete jedním tlačítkem, položíte jej na předmět a upravíte stupeň zvětšení posuvníkem zvětšení. Zvětšený obraz se objeví na displeji.

OPAL je vybaven jasným, vysoce kontrastním LCD displejem s úhlopříčkou 10 cm a povrchem odolným proti poškrábání, šesti video režimy, dobíjecí baterií a psacím stojánkem. OPAL můžete dokonce připojit k televizoru, podporujícímu normu NSTC, potřebujete-li větší zobrazovací plochu. Ergonomický design přístroje zaručuje jeho snadné použití.

Produkt již není v nabídce a nelze jej zakoupit.

prodejní cena

19900
Logo GALOP

Řehořova 14, 130 00 Praha 3
Telefon: 222 718 996 nebo 222 720 747
E-mail: galop@galop.cz


Všechny uvedené ceny jsou v Kč včetně DPH. Změny cen i technických dat vyhrazeny. Návštěvy a předvedení pomůcek je nutno předem telefonicky dohodnout. Kompletní a aktuální verzi katalogu najdete vždy na http://www.galop.cz/katalog.

Vytištěno: 23.5.2024

Katalog květen 2024 © GALOP, s.r.o. Konec stránky.