Mobile Speak

Logo Mobile Speak

Odečítací program Mobile Speak španělské firmy Code Factory je určen pro ozvučení mobilních telefonů s operačním systémem Symbian Series 60. Ozvučeny jsou nejen všechny běžné funkce telefonu včetně stavu signálu a baterie, identifikace volajícího, práce s telefonním seznamem a samozřejmě čtení a psaní SMS zpráv, ale přístupná je i většina pokročilých funkcí (včetně přístupu na Internet) a nastavení telefonu – podobně jako u stolních počítačů ozvučených programem JAWS.

Varianta Mobile Speak Bundle zahrnuje kromě odečítacího programu Mobile Speak též zvětšovací program Mobile Magnifier a program Rozpoznání barev, umožnující orientační určení barev pomocí fotoaparátu mobilního telefonu; uvedené doplňkové programy jsou též součástí Mobile Speak Upgrade.

Licence programu Mobile Speak je nyní standardně vázána nikoliv na konkrétní přístroj, nýbrž na telefonní číslo uživatele, a je proto možné v případě potřeby licenci bezplatně přenést do jiného přístroje bez nutnosti kontaktovat výrobce či distributora. Pro specifické použití, vyžadující střídání telefonních čísel, lze i nadále zakoupit licenci vázanou na konkrétní přístroj (nutno specifikovat v objednávce).

Upozornění: Možnost opakované aktivace programu po změně přístroje je výrobcem garantována pouze do 31. října 2020. Po tomto datu bude aktivační server výrobcem dále provozován, ovšem již bez záruky dostupnosti a v případě závažnějšího technického selhání serveru může být možnost opakované aktivace licence kdykoliv ukončena bez dalšího upozornění.

Modely

Produkt již není v nabídce a nelze jej zakoupit.

Mobile Speak Bundle

Včetně programů Mobile Magnifier a Rozpoznání barev.
prodejní cena: 4000

Mobile Speak Upgrade

Zvýhodněná cena pro stávající uživatele při přechodu na verzi 5 nebo převodu licence na jiné telefonní číslo (resp. jiný přístroj pro takto registrované licence).
prodejní cena: 3000

Související produkt

Logo GALOP

Řehořova 14, 130 00 Praha 3
Telefon: 222 718 996 nebo 222 720 747
E-mail: galop@galop.cz


Všechny uvedené ceny jsou v Kč včetně DPH. Změny cen i technických dat vyhrazeny. Návštěvy a předvedení pomůcek je nutno předem telefonicky dohodnout. Kompletní a aktuální verzi katalogu najdete vždy na http://www.galop.cz/katalog.

Vytištěno: 23.7.2024

Katalog červenec 2024 © GALOP, s.r.o. Konec stránky.