Fuser Zy-Fuse a Zy-Tex papíry / Swell Form Tactile Graphics Machine a Swell Touch papíry

Fuser Swell Form Machine se dvěma balíky Swell Touch papírů a popisovači Swell Form Markers. Fuser Zy-Fuse – od září 2022 dodávaný pod novým obchodním názvem Swell Form Tactile Graphics Machine – představuje nejrychlejší a nejjednodušší cestu pro přípravu hmatové grafiky. Připravenou předlohu vytisknete pomocí běžné inkoustové či vhodné laserové tiskárny, případně nakreslíte rukou obyčejnou tužkou či dodaným popisovačem na speciální Zy-Tex (nově Swell Touch) papír pokrytý teplocitlivou vrstvou. Při průchodu fuserem je papír s předlohou nasvícen speciální infračervenou lampou, černě nakreslené kontury/plochy se zahřejí a vystoupí nad povrch papíru, čímž vytvoří velmi kvalitní a překvapivě trvanlivý hmatový reliéf. Tímto způsobem lze poměrně snadno vytvářet například podklady pro výuku geometrie, plánky, grafy, matematická či elektrotechnická schémata a další materiály, u kterých lze jen obtížně jejich grafickou reprezentaci nahradit slovním popisem. Díky unikátní službě Haptické mapy můžete rovněž velmi jednoduše vytvořit hmatovou mapu libovolného místa v Česku či na Slovenku.

Technické parametry Swell Form Tactile Graphics Machine

  • Rychlost: 4 strany za minutu.
  • Rozměry: 50 × 20 × 16 cm (šířka × hloubka × výška).
  • Hmotnost: 7,2 kg.

Modely

Swell Form Tactile Graphics Machine

původní název fuser Zy-Fuse
prodejní cena: 39900

Swell Touch (Zy-Tex) papír A4

balík 100 listů POZOR – nová velikost balení! Cena za list se nemění.
prodejní cena: 2750

Swell Touch (Zy-Tex) papír A3

balík 100 listů
prodejní cena: 5500
předchozí produkt - Braillské řádky Focus Blue seznam produktů - Braillské zobrazovače a hmatová grafika následující produkt - Odečítací program JAWS
Logo GALOP

Řehořova 14, 130 00 Praha 3
Telefon: 222 718 996 nebo 222 720 747
E-mail: galop@galop.cz


Všechny uvedené ceny jsou v Kč včetně DPH. Změny cen i technických dat vyhrazeny. Návštěvy a předvedení pomůcek je nutno předem telefonicky dohodnout. Kompletní a aktuální verzi katalogu najdete vždy na http://www.galop.cz/katalog.

Vytištěno: 23.5.2024

Katalog květen 2024 © GALOP, s.r.o. Konec stránky.