Mobilní telefony s hlasovým výstupem

Logo Mobile Speak

Námi dodávané mobilní telefony pro zrakově postižené jsou klasické konstrukce s tlačítky ("nedotykové") a jsou ozvučeny odečítacím programem Mobile Speak španělské firmy Code Factory. Ozvučeny jsou nejen všechny běžné funkce telefonu včetně stavu signálu a baterie, identifikace volajícího, práce s telefonním seznamem a samozřejmě čtení a psaní SMS zpráv, ale přístupná je i většina pokročilých funkcí a nastavení telefonu – podobně jako u stolních počítačů ozvučených programem JAWS.

Sada obsahuje kromě zvoleného modelu mobilního telefonu a nainstalovaného programu Mobile Speak rovněž paměťovou kartu s instalací programu. Licence programu ve variantě Bundle zahrnuje též zvětšovací program Mobile Magnifier a program Rozpoznání barev, umožnující orientační určení barev pomocí fotoaparátu mobilního telefonu. Součástí sady je rovněž program Přehrávač Beletrik – čtečka elektronických knih a jiných digitálních textů (více na www.beletrik.cz).

Uživatelům starší verze programu Mobile Speak může být při zakoupení nového telefonu z níže uvedených cen poskytnuta sleva ve výši 1000 Kč.

Upozornění: Nové telefony uvedených modelů již bohužel několik let nejsou na trhu k dispozici, dodávány proto jsou repasované telefony dovážené ze zahraničí. Na telefony je poskytována standardní zákonná záruka v délce 24 měsíců, případné reklamace je nutno uplatňovat přímo u naší společnosti, nikoliv přes servisní síť Nokia. Uživatelské příručky k telefonům jsou k dispozici pouze v elektronické podobě (formát .PDF) – ke stažení pod záložkou Soubory.

Modely

Nokia C5

Velká tlačítka, poměrně dobře hmatná. DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ.
prodejní cena: 9900

Nokia E52

Plochá tlačítka, poměrně dobře hmatná, vyšší kapacita baterie, Wi-Fi připojení. DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ.
prodejní cena: 11900
předchozí produkt - Zápisník GIN seznam produktů - Zápisníky a mobilní telefony následující produkt - Braillské řádky Focus Blue
Styly:
Logo GALOP

Řehořova 14, 130 00 Praha 3
Telefon: 222 718 996 nebo 222 720 747
E-mail: galop@galop.cz


Všechny uvedené ceny jsou v Kč včetně DPH. Změny cen i technických dat vyhrazeny. Návštěvy a předvedení pomůcek je nutno předem telefonicky dohodnout. Kompletní a aktuální verzi katalogu najdete vždy na http://www.galop.cz/katalog.

Vytištěno: 17.2.2018

Katalog únor 2018 © GALOP, s.r.o. | Webdesign - Michal Kutil Konec stránky.