Přehrávač Beletrik

Logo Beletrik

Přehrávač Beletrik je hlasovou čtečkou elektronických knih a jiných digitálních textů, pracující na ozvučených mobilních telefonech s operačním systémem Symbian Series 60 3rd Edition.

Přímo z mobilního telefonu s aktivním internetovým připojením je možné pomocí Beletriku jednoduchým formulářem vyhledat požadovanou knihu, časopis či jiný text v databázích všech knihoven a středisek, zapojených do projektu Beletrik, a je-li uživatel registrován v knihovně, nabízející daný text, tj. má danou knihovnou přiděleno své uživatelské jméno a heslo, může si vyhledaný text rovnou do mobilního telefonu stáhnout a okamžitě začít číst.

V rámci pilotního provozu jsou nyní dostupné texty z Knihovny digitálních dokumentů, Digitální knihovny zrakově postižených Mathilda a dále několik desítek knih, zpřístupněných volně na internetu Městskou knihovnou v Praze; celkem více než 18 tisíc titulů.

samostatně neprodejné

Aplikace Přehrávač Beletrik je k dispozici ZDARMA pro uživatele ozvučených mobilních telefonů, zakoupených u firmy GALOP; samostatný prodej není v současnosti možný.

Související produkt

předchozí produkt - Rozpoznání barev seznam produktů - Speciální software pro mobilní telefony
Styly:
Logo GALOP

Řehořova 14, 130 00 Praha 3
Telefon: 222 718 996 nebo 222 720 747
E-mail: galop@galop.cz


Všechny uvedené ceny jsou v Kč včetně DPH. Změny cen i technických dat vyhrazeny. Návštěvy a předvedení pomůcek je nutno předem telefonicky dohodnout. Kompletní a aktuální verzi katalogu najdete vždy na http://www.galop.cz/katalog.

Vytištěno: 17.2.2018

Katalog únor 2018 © GALOP, s.r.o. | Webdesign - Michal Kutil Konec stránky.